Loading...
Kontaktuppgifter2019-11-08T06:10:40+00:00

Thomas Lindström
VD/ Export Spanien
thomas@firstcargo.se
+46(0)31-354 20 02
+46(0)703-18 91 00

Ellen Eliasson
Import Portugal
ellen@firstcargo.se
+46(0)31-354 20 04
+46(0)705-18 91 42

Jens Lindquist
Import/ Export
jens@firstcargo.se
+46(0)42 21 64 08
+46(0)703 18 96 26

Leif Johnson
Ekonomichef/ RORO
leif@firstcargo.se
+46(0)31-354 20 08
+46(0)703-18 91 02

Johan Almén
Import Spanien
johan@firstcargo.se
+46(0)31-354 20 01
+46(0)703-18 91 01

Fredrik Friman 
Export Spanien
fredrik@firstcargo.se 
+46 (0)31-354 20 25
+46 (0)708-811487

Sven Algholm
Sjö och flyg/ Bil
sven@firstcargo.se
+46(0)31-354 20 09
+46(0)703-18 91 03

Michelle Hellberg
Import Portugal
michelle@firstcargo.se
+46(0)31-354 20 05
+46(0)733-54 79 02

Annelie Solbreck
Kvalitets och Miljöansvarig
annelie@firstcargo.se
+46(0)31-354 20 10
+46(0)709-967413

Torbjörn Ekström
Export Portugal
torbjorn@firstcargo.se
+46(0)31-354 20 06
+46(0)703-18 99 82

Mikael Lammer
Försäljning
mikael@firstcargo.se
+46 (0)31-354 20 21
+46 (0)703-18 08 89

Adam Henningsson
Sjö och flyg/ Bil 
adam@firstcargo.se
+46(0)31-354 20 24
+46(o)703-18 01 13

Victoria Zikovic
Import Bil
victoria@firstcargo.se
+46(0)31 354 20 03
+46(0)709 39 84 03

Ann Carlsson
Ekonomiassistent
ann@firstcargo.se
+46(0)31 354 20 07
+46(0)708 27 82 98

Linda Rojnic
Import Spanien/ Italien
linda@firstcargo.se
+46(0)31-354 20 23
+46(0)738 93 68 68

Björn Sahlberg
Sjö och flyg/ Bil 
bjorn@firstcargo.se
+46(0)31-354 20 22
+46 (0)727 44 03 11

Joachim Kahns
Väg IT/DE/AT
joachim@firstcargo.se
Phone +46(0) 40 35 41 40
Mobile +46(0) 708 86 60 67

Alexander Kahns
Väg IT/DE/AT
Alexander@firstcargo.se
Phone +46(0) 40 35 41 40
Mobile +46(0) 708 86 60 73

KONTAKTA OSS

Vi finns här för att svara på det frågor ni har, Vi ser fram emot att höra från dig.

Vi tar det personligen!

sv_SESvenska
en_GBEnglish (UK) sv_SESvenska